Auto-dvig.com
Auto-dvig.com

 

Количество отзывов:  3

Auto Dvig

Осторожно Мошенники!

Адрес: вул. Рівненська, 154а, с. Струмівка, Луцький р-н, Волинська область, Україна, 45603

Сайт: https://auto-dvig.com

Тел:

+38(099)11-22-777

+38(050)602-66-05

Facebook.com: https://www.facebook.com/AutoDvigUA

Instagram: https://www.instagram.com/auto_dvig

Telegram: https://t.me/AutoDvig

E-mail: autodvig2019@gmail.com

Осторожно, это Мошенники и Кидалы! Просто берут предоплату и тянут время! Никаких авто они не пригоняют!!! Просто кидают на предоплату! Крысы Самые Настоящие!

#Auto Dvig отзывы, #auto-dvig.com отзывыотзывы о компании Auto-dvig.com


Сан Саныч

Город: Львов

Оценка: 1 star

Это Суки вонючие кидалы!!! Эти твари кинули меня на 5000 евро!!!! Написал заяву в полицию, скоро этих вафлистов закроют!!!!

12.мая.2023

Роман

Город: Ужгород

Оценка: 1 star

Звязався з компанією АвтоДвиж и отримав за нормальні гроші проблемну машину, хоча спочатку був радий і задоволений купівлею.
Я придбав Volkswagen Passat B8 2017 TDI у компанії AutoDvig та стикнувся з низкою проблем, що зіпсувало враження не тільки про компанію, но і про авто.
На момент купівлі, влітку 2022 року, я вважав, що отримав ідеальний автомобіль та навіть рекомендував своїм друзям купувати авто в Auto Dvig. під час консультації з братами Сергієм та Русланом, вони показали авто, стан машину був ніби ідеальний.
Але з початком зими почалися проблеми з запалюванням двигуна, який не заводився з першого разу. Проблема була в свічках накалу, то довелося поміняти ( а це гроші) . Но незабаром ще й турбіна перестала працювати належним чином, що призвело до серйозних вже витрат і дискомфорту водіння, турбіна не підхватує та авто не тягне.
Я надзвичайно незадоволений послугами AutoDvig, які продали мені проблемний автомобіль за великі гроші, який можна було придбати на OLX за меншу ціну. Не рекомендую цю компанію нікому!

01.мая.2023

Сергей

Город: Одесса

Оценка: 1 star

Звонил в данный автоцентр поинтересоваться сроками пригона авто из Германии, ничего внятного не услышал. Что- то мычали мне в трубку невнятное, сразу понял, что кидалы! Я в этой теме немного рабираюсь! Не связывайтесь с этими хуясосами!!!!

25.апр.2023Добавить отзыв о компании Auto-dvig.com


Оценка компании: