Auto-dvig.com
image Auto-dvig.com

Роман

Город: Ужгород

Оценка: 1 star

01.05.2023

Звязався з компанією АвтоДвиж и отримав за нормальні гроші проблемну машину, хоча спочатку був радий і задоволений купівлею.
Я придбав Volkswagen Passat B8 2017 TDI у компанії AutoDvig та стикнувся з низкою проблем, що зіпсувало враження не тільки про компанію, но і про авто.
На момент купівлі, влітку 2022 року, я вважав, що отримав ідеальний автомобіль та навіть рекомендував своїм друзям купувати авто в Auto Dvig. під час консультації з братами Сергієм та Русланом, вони показали авто, стан машину був ніби ідеальний.
Але з початком зими почалися проблеми з запалюванням двигуна, який не заводився з першого разу. Проблема була в свічках накалу, то довелося поміняти ( а це гроші) . Но незабаром ще й турбіна перестала працювати належним чином, що призвело до серйозних вже витрат і дискомфорту водіння, турбіна не підхватує та авто не тягне.
Я надзвичайно незадоволений послугами AutoDvig, які продали мені проблемний автомобіль за великі гроші, який можна було придбати на OLX за меншу ціну. Не рекомендую цю компанію нікому!