МАУ
image МАУ

отзыв: Олег

Отже, просто цифри. Знайомий, який багато літає і вміє економити на перельотах, розповів мені: «Завтра реально прилетіти з Парижа в Київ можна за... 3 565 грн. Рейс компанії EasyJet з Парижу в Будапешт, потім - компанії LOT з Будапешту у Варшаву, звідти - теж LOT з Варшави у Київ. Натомість прямий переліт МАУ - в районі 30 тисяч грн. Зараз вони поставили два додаткові рейси, які поки-що коштують 18-20 тисяч (що вже не адекватно дорого за 3-годинний переліт економ-класом), але в найближчий час ціну, очевидно, піднімуть. Вже сьогодні впродовж дня підняли ціну на переліт у вівторок з 7 тисяч гривень до 16, і цифра продовжує рости. Апелювати до того, що пересадка мусить економити - це відверта маніпуляція. Пересадка справді може чимало зекономити в більшості випадків (хоча зрідка бувають винятки) лише у дальньомагістральних перельотів. Літати з Європи в Україну і навпаки, особливо після збільшення кількості лоу-костів і відповідно аеропортів із прямим сполученням - в 90% випадків суттєво дешевше, аніж з пересадкою».

Тобто ми бачимо, що це просто побудована на людських проблемах афера з метою легкої наживи.

Кому війна - кому мать родна. Наживатися на людському горі - це наймерзенніше, що буває на світі. І те, що робить зараз керівництво МАУ - при всій повазі до пілотів та інших працівників компанії, які ні в чому не винні - це за межею добра і зла.

Тепер питання: а навіщо нашій країні взагалі Антимонопольний комітет? І чи є влада взагалі в нашій нещасній країні? Адже інших прямих рейсів з Парижу станом на обід сьогоднішнього дня не було (зараз - є, про що згодом). Чому інші компанії МАУ через свої корупційні зв’язки у вищих ешелонах влади всіма силами не пускає в Україну, особливо на рейси, які користуються попитом?

Для влади розслідування зловживань на ринку авіаперевезень - українці почасти витрачають останні кошти чи залазять у борги, щоб вивезти рідних додому - і покарання аферистів, які спричинили таку ситуацію - це такий самий лакмусовий папірець, як і розслідування та покарання винних за продаж резерву антибактеріальних масок, про що я писав раніше.

Критичні ситуації чітко показують, хто є хто і чого вартує.

Справедливості заради: AirFrance пустили додаткові прямі рейси в Київ - ще кілька годин тому інформації про них не було. Ціни теж захмарні. Дешевше МАУ, правда, але ми чітко розуміємо, що якраз ця компанія створює тренди, а інші відповідають словами преЗЕдента: я не лох. Себто AirFrance теж гавно.