Сільпо на темпі. Дуже хотілось почути пояснення це шампінйони такі золоті чи упаковка? Вчора в мене був конфлікт з касиром коли за 300 грам простих свіжих шампінйонів я заплати 22.99, тобто 1 кг коштує 76.66. При тому що у будь якому магазині, базарі і т.д ціна в межах 32 - 40 грн. Навіщо дурити людей що це за наживання! В середньому у кожного підприємця націнка на продуктах харчування 20% 30%! а у Вас що? Чи можливо десь написаний закон що якщо у Вас мережа то дозволяється дурити людей і встановлювати будь яку націнку! Коли ціну запитала за 1 кг дівчата сказали біля 42грн. Тоді питання як ви пишете ціники і фасуєте товар?