Orlovskyi.com
image Orlovskyi.com

Антон

Город: Львов

Оценка: 1 star

23.03.2024

Якщо ви людина, яка хоче просто трошки структурувати знання в криптовалбті і дізнатись які напрямки існують, то для вас підійде базовий тренінг за мінімальну ціну… хоча якщо чесно структурованість і подачі інфо на 3 з 10. Слабка подача матеріалу, відчувається що Олександр не професійно підійшов до викладання, а просто з голови вивантажується інформацію. Є канали на ютубі з набагато якіснішею подачею ( ну реально сильно круче) і безкоштовно.
Якщо ви реально сподіваєтесь тут заробити, то точно раджу знайти тих, хто реально в цьому зацікавлений, а не цей курс

Аргументи наступні:
1. Зум зустрічі з конкретними відповідями регулярно переносяться та викладаються часто не тими, хто заробляє саме на крипті , а не навчанні криптовалютам

2. Застаріла інформація що подається на курсі ( 1-2 роки відставання) , яка вже не є актуальною. Сашко не хоче оновлювати інфо, все одно купують.

3. Декларація про підтримку чи Олександром чи кураторами відповідає дійсності на 5-7% від того, що має бути. За 90 днів курсу зв’язок від кураторів чи Олександра був нульовий. Їм не цікаво як у учня справи, чи вдалось весь матеріал опанувати. Не написав- ну і все одно на тебе, головне оплатив. Написав менше 5 разів запит, ну і все одно на тебе , головне оплатив.

4. Зворотній зв’язок по тестам ні хто дає, хоча тоді виникає питання навіщо ці тести?( це самісінька правда, запитайте у всіх хто пройшов курс)

5. Оплата індивідуального курса дорівнює 1 консультація , яку можна було надиктувати, а потім всім у кого бюджет вище 2000 дол відправляти і все одно на все інше ( Олександр не занурюється в особливості, всі поради під копірку . Це дуже відчутно) В цьому плані курс просто схожий на фастфуд і не треба переплачувати. Не рекомендцю купляти. Олександру на вас все одно і це чесно. Він вже заробив, коли ви оплатили:)))

6. На нашому потоці провів опитування, із 127 учасників хоть щось заробити вдалось менше ніж 5%, всім іншим сказали, що вам не пощастило зайти на медіежому ринку. Хоча я в іншому місці заробляю і навіть на ведмежому ринку :))) просто розумію що куратори і сашко заробляють на курсах, а не на тому , що ми заробляємо. Суто інфоциганство.

7. На вимогу повернути кошти, як ви розумієте ніхто не відреагував, тому що їх вже витратили десь на рекламу наступного курсу :))

8. Є купа скринів з особистих переписок з учнями , як доказ, які просто скаржаться на цих шахраїв.

Якщо хоть 5-10 з вас не проплатять цей курс, то я - молодець, зберіг кошти тих, для кого вони можуть бути останні:) раджу з цими інфоциганами не мати справу:) Якщо мені не вірите напишіть в особисті дам контакти усіх хто пройшов із мною цей курс і самі побачите статистику
У орловського проста механіка заробітку:
Продав курс, вклав трошки грошей в крипту, трошки в маркетинг наступного курсу, трошки собі купив атрибутів мільйонера … потім тих хто випадково заробив виставив як крупних криптанів, а на бичачому ринку ваші кошти які він вклав йому трошки принесли пруфів… ось така нехитра схема.