Руслан Савинкин
image Руслан Савинкин

Наталка

Город: Варшава

Оценка:

12.06.2023

Все почалося з того, що побачила рекламу курсу Руслана про торгівлю на Европейському Amazon i вирішила заресструватися на безплатний вебінар. Мене зацікавив підхід та знання, які мені надали абсолютно бесплатно! Вже на цьому етапі я зрозуміла, що курс буде вартий. Тому я вирішила придбати повний курс навчання.

Спочатку у мене не все виходило відразу, але завдяки зрозумілому навчанню та підтримці кураторів я змогла подолати труднощі та налагодити заробіток. Зараз я рада поділитися, що завдяки використанню отриманих знань я стабільно заробляю близько 1000 свро на місяць.

Наразі я працюю з платформою Amazon в lспаніі, оскільки тимчасово проживаю в цій краіні. Але після повернення в Украіну зможу продовжувати вести бізнес дистанційно. Важлива перевага торгівлі — можна працювати віддалено з будь-якої точки світу. Також хотіла б відзначити підтримку та наявність спільноти у Telegram. Це дало мені можливість спілкуватися з іншими учасниками курсу, ділитися досвідом та отримувати цінні поради. Взасмодія з таким активним та позитивним колективом доповнила мій навчальний досвід та надихнула на подальше зростання.

Дякую Руслану за його курс навчання. Він дав мені цінні знання, необхідні інструменти та підтримку, щоб досягти фінансової незалежності. Я рекомендую цей курс усім, хто прагне змінити свое життя та набути фінансової свободи.