Руслан Савинкин
image Руслан Савинкин

Валерий

Город: Одесса

Оценка: 1 star

12.10.2023

3 вдячністю хочу залишити відгук про курс навчання «Торгівля на Амазон за моделлю арбітраж» Руслану та його команді. Раніше я займався продажем китайських товарів в інтернеті, але захотів розширити свої можливості та освоЇти нові варіанти торгівлі. Випадково потрапив на безплатний вебінар Руслана Савінкіна та дізнався про торгівлю на Амазон у Европі за моделлю арбітражу. Цей підхід мене зацікавив, i я купив курс навчання.

На початку були деякі складнощі, тому що придбав стартовий пакет навчання, але після переходу на пакет Бізнес+ я отримав індивідуальну допомогу та підтримку від куратора, що дуже допомогло мені подолати труднощі. Я був радий першому доходу, який на другому місяці навчання становив 250 свро. Це було чудове підтвердження того, що торгівля на платформі Амазон за арбітражною моделлю може приносити результати. Однісю з головних переваг цього підходу с те, що нема потреби чекати на доставлення товарів з Китаю. Ви просто купусте товари та тут же ïx продаете. Це дозволяЕ уникнути проблем зі зберіганням та доставленням, тому що Амазон бере все це на себе.

Я хотів би зазначити, що курс Руслана Савінкіна надас зрозумілі та корисні матеріали, практичні домашні завдання та завжди актуальну інформацію від спеціалістів-практиків. Крім того, команда курсу завжди готова допомогти та відповісти на запитання. Загалом я дуже вдячний Руслану Савінкіну за иoro курс навчання. Він допоміг мені розширити мої можливості торгівлі в Інтернеті та досягти успішних результатів. Нині мій стабільний дохід 1500 свро на місяць. Я рекомендую цей курс для всіх, хто хоче освоїти торгівлю на платформі Амазон i отримати переваги моделі арбітраж.