Робота за кордоном від Андрія Марисюка
Робота за кордоном від Андрія Марисюка

 

Количество отзывов:  126

Работа в Европе

Год основания: 2014

Адреса: 

Украина: м. Ровно, ул. Кавказька, 9, офіс 305

Польша: Wrocław, Powstańców Śląskich 95 (Sky Tower)

Чехия: Železná, Liberec, Liberec I-Staré Město, 71

Сайт: https://andriym.com

Тел:

+38 068 022 02 01, 380680220201

+38 073 022 02 01, 380730220201

+38 099 022 02 01, 380990220201

+48 732 084 020, 48732084020

E-mail:

robota@andriym.com

 

О Компании: Робота за кордоном від Андрія Марисюка - офіційне легальне працевлаштування по контракту. Безкоштовні вакансії на роботу в Польщі та Чехії.

#Андрій Марисюк отзывы, #andriym.com отзывы, #Андрій Марисюк відгуки

Copyright © Komentish.comотзывы о компании Робота за кордоном від Андрія Марисюка


Леся

Город: Катовице

Оценка: 1 star

Не перший раз дзвоню або пишу до Марисюка - то якийсь закон тре поняти, то робота братові, то мамі роботу шукала в Польщі. І все завжди було добре, але от з роботою зараз якась напасть - варіантів мало. Кажуть що несезон і жіок багато і я то розумію бо не тільки ж в цю компанію дзвонила, але я надіюся що той мій відгук побачить сам пан Андрій - я в же йому і в ютубі написала і в телеграмі. Бо хочу їхати від нього так як довіряю йому але пови варіанту такого який би мені сподобався нема а гроші то летять.

30.сен.2023

Ирина

Город: Варшава

Оценка: 1 star

В Польщу на працю я приїхала через цю компанію Марисюка.Знайшла його в групі і перейшла на сайт. Ознайомилася з різними варіантами, обрала і потім мене зв'язали з менеджером Наталією. Вона мені дуже-дцже допомогла і до сіх пір допомагає, питає чи все в мене гаразд. Так просто по-людськи приємно. Працюю я на заводі автомобільному самітавтотех. Умови тут для мене нормальні, люди які вже кілька разів були в Польщі то кажуть що є і кращі, є і гірші, тобто таке середнє місце. ну мене все задовільняє поки. Тому дякую за працю

20.сен.2023

Сергей

Город: Прага

Оценка: 1 star

Ездил от фирмы Марысюка на склад в Чехии. Остался всем доволен. Здесь сделали документы, потом встретили в городе Пльзень, оформили на роботу, поселили в городе Бор. Работа на складах Мульти Логистик несложная - комплектация товара по накладным. Всему учат. Зарплата в месяц где то 1200 $ с премиями 1300 $. Время работы 8-10 часов. Мне Чехия более симпатична в плане работы - работаешь меньше нежели в Польше но получаешь те же деньги.

07.сен.2023

Марина

Город: Щецин

Оценка: 1 star

Загалом свої обов'язки виконують на пристойному рівні. Навіть не очікувала від агенції праці чесності такої. Тому рекомендую. Працюю завод Шнайдер аутомотів по умові о праце.

02.сен.2023

Лера

Город: Варшава

Оценка: 1 star

Сотрудничество с компанией было лучшим решением в моей карьере! Они помогли мне найти идеальную работу и оформили все документы быстро и профессионально. Спасибо вам за ваше внимание к деталям!

31.авг.2023

Дмитрий

Город: Краков

Оценка: 1 star

Доброго дня. Мене звати Дмитро. Звернувся до Марисюка щоб відкрити візу робочу в Польщу. Обслуговвувала і відповідала на мої питання менеджер Анастасія. Десь менше місяця я чекав свій паспорт, консульство візу відкрило, від марисюка отримав всі документи з страхівкою в фірмовій папці, все дуже гарне. Рекомендую. По ціні 4150

05.авг.2023

Вика

Город: Катовице

Оценка: 1 star

Щоб вільно їздити до батьків в Україну замовила візу в компанії Марисюка. запрошення мені дав мій роботодавець. Заплатила за послуги візової анкети, страховки і так далі 2500 грн. Це вважаю дуже хороша ціна. Трохи потратилася і на візові збори і на пересилку документів, але в моєму випадку мій спокій того вартий. Ще й солодкий подаруночок прислали)

21.июл.2023

Макс

Город: Варшава

Оценка: 1 star

Перший раз в Польщу по глупості поїхав через знайомих знайомих. Це був ще 20 рік. Там промурижили півмісяця і тіпа та вакансія закрилася, та закрилася, на яку ми мали йти – а це мали бути склади бренового одягу. В результаті нам з другом запропонували йти на смітник як я його називаю бо там відходи перероблялися. В результаті ми плюнули і в мінусі приїхали додому. Коли вже рішився їхати другий раз то ретельно вивчав з якою фірмою можна зв’язатися. Мій вибір зупинився на компанії Андрія Марисюка. Єдине що можу написати, що в нього все чесно і реально з такими посередниками можна не боятися їхати. В грудні 21 року так я опинився в Польщі. Спочатку працював в Польщі, потім в Німеччині на будові, а тепер знову переїхав в Польщу, бо в Німеччині фірма була в малому такому як селищі, там така нудьга була. Хоч і машину купив ,але все ж, то перебираюся в велике місто

07.июн.2023

Яна

Город: Зелена Гура

Оценка: 1 star

Вся родина Захарчуків шле привіт Андрію Марисюку і особливо з його команди менеджеру Владиславу за консультації і поміч з роботою. Хай у вас все вдається, нові проекти робляться, буде ще більше вакансій.

19.мая.2023

Артем

Город: Дніпро

Оценка: 1 star

Заплатив 4150 за візу без присутності. Пропонували роботу від них, але я відмовився, бо в мене є. Ціна адекватна, менеджер Настя говорить все до толку, ніяких конфлктів не виникло.

17.мая.2023

Інна

Город: Скочув

Оценка: 1 star

Працюю на автозаводі джівай самміт від цієї компанії. Умови праці дуже добрі, бо минулого разу від безвиході довелося попрацювати на напівфабрикатах, то холодніший за норму режим не моє точно. Тут руки часом крітить, бо треба з дрібними деталями працювати, але загалом гуд. По житлу що скажу – все влаштовує крім кухні, бо в кімнаті двоє людей і це мегазручно, а от місця приготувтаи їжу як всі сходяться то малувато. Вакансія сама безкоштовна, якби не момент з готовкою, то було б дуже добре!)

12.мая.2023

Ліля

Город: Краків

Оценка: 1 star

Замовила разом з хлопцем візу віддалено, в них називається без присутності, заплатила в злотих на карточку Андрія Марисюка, тому в плані обману не надтохвилювалася. Так як в мене був досвід, що гроші заплатила, а в компанії потім виявилося, що працівник дав номер своєї особистої карточки і мої документи не робилися. То тут все було спокійніше. Надали ми свої дані, вислали документи. Ну і десь за тижні напевно під 4 вже отримали паспорти з візами. Все сподобалося, дякую!!!))))

05.мая.2023

Влад

Город: Гданськ

Оценка: 1 star

Команда Марисюка є прикладом гарного сервісу, де в першу чергу ненав’язливість відіграє ключову роль. Тому мені тут справді зайшло, я з тих людей, хто не любить, щоб йому щось втюхували

01.мая.2023

Уляна

Город: Велковіце

Оценка: 1 star

Багато позитивних відгуків читала про цю компанію, саме тому вирішила і сама звернутися. На ділі все підтвердилося, але хочу зазаначити що після відгуків людей очікування булди більші, так як не змогли мені запропонувати класного варіанта біля Варшави, в тій гміні де я працювала до цього. Довелося переїжджати на нове місце, а тут магазин далеко бідрьонка, діно близько але і ціни вищі. Ну і певні теж такі дрібниці з одного погляду але комфорту як на мене менше дають, тому нее ставлю найвищу оцінку!

25.апр.2023

Алекс

Город: Варшава

Оценка: 1 star

Прийшлось міняти роботу, на місці було тяжко знайти. Дякую Марисюку за вакансію. Як на роботі зможу скласти думку пізніше. Поки працюю тиждень то ніби все гаразд. Житло таке собі правда, але сама робота нормальна

19.апр.2023

Марина

Город: Кросно

Оценка: 1 star

Бачила що багато замовляють візи в марисюка, вирішила і собі спробувати. По факту мої документи робилися за 4 тижні. З мінусів це час, довго запрошення не йшло, я розумію що уженди забиті але все ж. А з плюсів це те що візу мені консульство вклеїли і паспорт до мене доїхав без пригод. А ще компанія Марисюка все надсилає в гарній папочці і шоколадочками. Добре що зараз не літо і нічого не розплавилося. Це було б смішно зіпсувати паспорт шоколадом

17.апр.2023

Вадим

Город: Осла

Оценка: 1 star

Стою на ретурні. Працюю на складі в місті Осла. Працюємо з новим одягом і це дуже круто що не з продуктами так як вже маю негативний досвід. Мене моя праця влаштовує. Дуже круте житло від складу, новеньке, таке як гуртожиток дома, але так як нове і все є, то ще краще.

15.апр.2023

Сергій

Город: Вроцлав

Оценка: 1 star

Замовляв візу за 2500. У Вроцлав прийшло все за 3 тижні з моменту як вислав доки. Але висилав не напряму через Нову пошту, а через знайомого перевізника, а там вже він в Житомирі вислав Марисюку. Мені так було спокійніше, бо ще не хватало паспорт на пошті десь загубить

12.апр.2023

Світлана

Город: Радомеж

Оценка: 1 star

Працюю вже третій місяць на заводі Шнайдер аутомотів. Стою на лінії де виготовляють воздухоотводи для машин. Робота найголовніше дуже тендітна в плані що пальці мають бути гнучкими і такі дрібні маніпуляції треба робити. Тому в кого проблеми з зором чи з руками є якісь проблеми, то не рекомендую сюди йти. Також є норма. Не завжди я в цю норму втягуюсь. Не скажу що керовнік кричить але як скривить лице ну мені таке неприємне. Колектив наш дівчат дуже класний, приємні люди, є з ким побалакати до і після роботи. Кухня обладнана і перерви всі по стандарту. Тут жалітися немає чому. Загалом праця пристойна. Комусь підійде комісь ні. Тут вирішуйте самі. Я своїми враженнями поділилась.

08.апр.2023

Інна

Город: Слупськ

Оценка: 1 star

Серед компаній мало таких, які б гарно мене обслуговували по телефону. А от Марисюк своїх дівчат видно гарно натереновує. Вже не преший раз за свої 7 років заробітків набираю їх, то попитати за роботу, то так треба було за перетин кордону уточнити. І завждивони ніби натреновані і в усьому розбираються. З такими просто приємно мати справу.

02.апр.2023Добавить отзыв о компании Робота за кордоном від Андрія Марисюка


Оценка компании: