PEGAS Touristik
image PEGAS Touristik

отзыв: Юлія, Київ

Відпочивали через Пегас в Туреччині, Аланья, в кінці липня - початку серпня. В принципі організація трансферу, інформування непогана, але ... Дуже обурила фішка Пегаса возити людей в різні торгові центри, де гіди мають свій відкат.
Поїхали на екскурсію. На час відвідинку Памуккале було дано 2,5 години. Стільки ж зайняло ходіння по текстильному супермаркету, магазину з виробами з оніксу та інше ... Чи не занадто? І так в кожній екскурсії!
Засмучення прийшло, коли ми потрапили на ринок і там ціни в 1,5-2 рази нижче, ніж у вищезгаданих магазинах на ТОЧНО ТАКИЙ ЖЕ же товар. Причому цей огромний ринок (Alara Grand Bazar) знаходився в 20 хвилинах ходьби від готелю. Готельного гіда задавали конкретне питання чи є недалеко ринок, на що почули щось типу "він тільки в певні дні ...". Муть якась. Природно, якщо люди будуть знати реальні ціни, хто ж потім буде в цих їхніх спецмагазинах купувати?
На цьому ринку, до речі, ціни на ті ж екскурсії, на турецьку лазню на порядок нижче. Інша справа, що стрьомно незрозуміло з ким їхати. Чула як жінка поїхала в бутик з шкірою і турки морозились - не хотіли говорити їй де вихід, тому що вона нічого не купила.
І навіть на трансфер з готелю в аеропорт нас завезли в магазин з солодощами. Рахат-лукум в ньому стояв 18 $ / кг, а на ринку по 10 $ взяли. Чесно, я б краще на 30 хв. більше поспала (забирали з готелю рано вранці).
Так що не сильно ведіться на такі ось виверти!