Поехали с Нами
image Поехали с Нами

отзыв: Віка

Мій відгук про "поїхали з нами" дуже негативний. Брали путівку в Києві на вул. Жилянській.

Їздили в Єгипет, Шарм ель Шейх, море просто божественне. Все інше жахнуло і в першу і головну чергу - готель.

Тур агент в "поїхали з нами" розписала готель як манну небесну. Сказала що маршрутки на пляж від готелю ходять кожні пів години, що готель взагалі божественний, повний all inclusive (який ми взяли за її наполяганням), 2 басейни, і т.д.

За фактом виявилося наступне:

1) Ми приїхали. В першу ж хвилину працівник "Джоін Ап" (приймаюча сторона з якою тісно співпрацює "поїхали з нами") спробував здерти з нас по 10 доларів за те що сам заповнить міграційні картки (ім'я, прізвище, рік народження, національність та номер паспорта .. .)

2) Готель Luna Sharm, який нам розписали у всіх фарбах виявився просто жахливим огидним кошмаром:

- Він ледве дотягує до 2 зірок. У деяких номерах, як в нашому, двері не зачиняються зсередини і доводиться закриватися зовні, потім йти через балкон до себе ж в номер і замикатися.

- готель розвалюється. Хитаються плафони, шланг від душу пережимається, тому що порвана труба в якій він знаходиться, в 4-5 ранку газони поливають стічною водою і сморід стоїть така що потрібен респіратор.

- на другому поверсі натиск з душу на стільки слабкий що майже неможливо помитися.

- вода отруйна. кожен другий слов'янський турист (про арабів і єгиптян яких там було 99% не знаю)

отруївся хоча б раз за час перебування.

- харчування раз на раз .. іноді нормальне, іноді огидне. Овочі часто давали вчорашні, від помідорів пахло каналізацією. Поки ми були чоловік 10 отруїлося чи їжею в готелі, то чи водою в якій всякі кишкові палички.

- черга за їжею в радянського типу їдальні цього готелю вибудовується по 10-15 хвилин. Як ми помітили з вечора вони з тарілок збирають Недоїдене і потім викладають на наступний день замість свіжих овочів. На деяких овочах навіть був не до кінця стертий сир !!!!!

- ставлення в готелі погане з боку менеджерів. Рядовий персонал Ок, а на ресепшне і в барі хреново. Видно по ним що ти для них просто гаманець і вони не дочекаються коли ж ти вже поїдеш щоб нові гаманці в'їхали. Розмовляють з тобою на рісепшене так що більше підходити не хочеться. Відчуття що ти не заселяешся в номер а сідаєш у в'язницю.

- Хвалений All Inclusive в цьому готелі - тільки назва. Зателефонувати навіть за місцевим номером - платно, інтернет працює тільки в фойє і коштує 15 доларів за весь час, бар в ол інклюзив раюотает з 10 ранку до 10 вечора !!!! причому алкоголь весь палений, місцевого виробництва, пити не реально. Смачна кола на розлив. Однак можна брати тільки один стакан в одні руки. Те ж і з водою. Коли замовляєш 2 склянки у тебе можуть запитати для кого це або щось типу "ви що ще не напилися? Quot ;. в 10:02 вечора вже воду не дають навіть в барі. Налити воду в пляшку відмовляють.

- У басейні після 6 вечора плавати не можна, вони його хлоркою засипають. Басейн невеликий. Другий просто дитячий, там за весь час що ми були ніхто не купався.

- Маршрутки на пляж ходять з готелю не кожні півгодини, як говорила тур агент, а всього 3 рази в день і 2 рази назад в незручний час. Причому спізнюються на 10-60 хвилин. Спізнювалися на 30-40 хвилин все і гіди і маршрутки. Остання маршрутка з моря йде в 5 вечора. Якщо затримаєшся на пляжі то йти 40 - 50 хвилин вгору пішки або на таксі.

- Гід від "Джоін Ап" це взагалі окрема історія. Почнемо з того що на зустріч з нами він не з'явився. Довелося дзвонити в їх офіс з ресепшна де мені сказали що дзвінок платний, але тільки для мене вони зроблять виняток. Гід в результаті запізнився на 50 хвилин. Як я зрозумів єдина мета зустрічі з гідом - впарити дорогу екскурсію. Екскурсії у гідів коштують на 50-80% дорожче реальної вартості. В готелі сидів хлопець з комп'ютером який продавав екскурсії. Те що у хлопця коштує 20 $ у гіда коштувало 50 $ на людину. Дізнавшись що екскурсію я брати не хочу гід став наполягати і сказав що купивши екскурсію зараз я отримаю одну бусплатно. Пораспрашівать я зрозумів що єдине на що можу розраховувати це безкоштовна екскурсія по місту яка так коштує 10 $. Отримавши повну відмову гід в прямому сенсі ОБРАЗИВСЯ! :))) Перестав зі мною далі говорити, сказав що "Джоін Ап" не відповідає більше за нас і пішов. Коли їхали, інший гід який за нами приїхав розмовляв просто хамськи і намагався втиснути нам в ультимативному порядку думку що єгиптяни дуже добрий і ввічливий народ, при цьому не забув згадати що якщо що кому не подобається то у них є армія і з ними краще не сваритися .

Що стосується тур оператора і його роботи, то по приїзду ми прогуглілі вартість перед \ биванія в Єгипті і зрозуміли що за ті гроші які з нас 2оіх взяли в "поїхали з нами" ми могли поїхати в хороший готель на першій лінії втрьох!

3) Решта мінуси подорожі вже не мають відношення до тур агентству або готелю, нг все ж перерахую: курорт брудний, всюди валяються бички і пластикові пляшки. Люди нахабні, весь час намагаються тобі впарити їх дешевий негідний товар в 4-5 разів дорожче реальної вартості. Коли відмовляєш хапають за руки, лізуть потиснути руку чоловікам, запитують як звуть і т.д. щоб тільки стати тобі в мозок. Дожимають до останнього тільки б впарити щось. Багато в кафе або на екскурсіях фотографують, а потім намагаються продати вам ваше фото за 10-20 доларів. Дізнаються одружені ви. Якщо говорите немає то вашій дівчині у вас же за спиною пропонують одружитися і т.д.

Море, корали і риби просто божественні :) Якщо будете їхати вимагайте готель на першій лінії, щоб риф був прямо на пляжі.