Profipraca.com
image Profipraca.com

Євгеній Чучупа

Город: Прилуки

Оценка: 1 star

01.10.2023

Мене звати Чучупа Євгеній Володимирович, і я хочу розказати про обман, який я зазнав від агенції "Профі Праця" з моєї рідної Прилук. Цей неприємний досвід змушує мене підняти тривогу, щоб інші не потрапили в ту ж саму пастку. Харизматичний менеджер Вадим (прізвище невідоме) підсунув мені ідею купівлі ID-карти європейського зразка, адже, за його словами, вона відкриє мені двері до роботи в ЄС. Після оплати 7088 гривень на ім'я Ісупова Катерина Сергіївна через термінал ПриватБанку, я отримав свою "магічну" карту від Шевчука Івана Андрійовича з Івано-Франківська.

Спілкуючись з правозахисниками та досліджуючи законодавство ЄС, я швидко усвідомив, що мене обдурили - за виготовлення підробних документів можуть настати серйозні неприємності. Моя спроба відмовитися від подальшої "співпраці" була прийнята агресією: Вадим псіхував і переконував, що все буде добре. Але, посунувши мене до іншого менеджера - Олени, якій вдалося втягнути мене в іншу схему. Оплативши ще 7805 гривень на ім'я Пічугін Вадим за обіцяну роботу в Німеччині, я так і залишився з носом.

Контакти з агенцією обірвалися, відповіді на мої дзвінки були хамськими і неінформативними. Олена відмахнулася, кажучи, що нічого не може зробити, а Вадим згодився повернути мені лише частку грошей - 2800 гривень, ігноруючи мої вимоги повернути всю суму.

Я вирішив не залишати цю ситуацію без уваги. Опублікувавши відгук у інтернеті, я отримав грізний дзвінок від Пічугіна, який заявив, що за такі дії я нічого не отримаю назад. Я вирішив підняти цю історію на публічний рівень, щоб попередити інших. Якщо вам цікаво дізнатися деталі чи підтримати мене в боротьбі за справедливість, зателефонуйте мені за номером +380993098858. Разом ми зможемо виявити шахраїв і захистити інших від подібних ситуацій!