Туроператор TUI Украина
image Туроператор TUI Украина

отзыв: Юля

Замовляла тур в Болгарію з раннього бронювання. Вибрала фірму Тui, т. К. Буваючи за кордоном бачила їх бренд в країнах Європи і сподівалася, що якщо фірма давно працює з туристами, то можна сподіватися на якість роботи, АЛЕ ДУЖЕ СИЛЬНО помилилися!

1. Отримали документи за 2 дні до вильоту - нам повідомили, що виліт з Домодєдово в 9-05 ранку. Але коли ми приїхали в аеропорт, то не побачили нашого рейсу. Звернулися до представника фірми в аеропорту, ДУЖЕ нелюб'язності представник фірми повідомив, що рейс скасували і ми вилітаємо в 15-40! Туристів було близько 100 чоловік, але представник все твердив, що це не його проблема, він не збирається вирішувати наші проблеми. Подзвонили в фірму по телефону допомоги туристам, але там виявився ще більш байдужий представник фірми, який також повідомив, що це не їх проблема і вирішувати нашу проблему вони не збираються, це не затримка рейсу, а відміна, тому вони не зобов'язані нас якось розміщувати, годувати, тому ми можемо просто посидіти в аеропорту і почекати (а чекати нам треба не 1 і не дві години, а 12 ГОДИН !!!) або поїхати назад додому (але додаткові витрати на таксі, як повідомив нам представник фірми - також не проблеми фірми і ці гроші нам ніхто не компенсує).

2. Загалом були змушені повернутися додому і приїхати в аеропорт повтрно до 15-40. Приїхавши додому і зателефонувавши в фірму (оформляла путівку м. Тімірязєвська) - співробітниця сказала, що не в курсі відмін рейсу, дізнається і передзвонить мені. АЛЕ НІХТО НАВІТЬ НЕ ПОДЗВОНИВ І НЕ ВИБАЧИВСЯ за доставлені незручності.

Приїхавши в аеропорт, побачили таких же нещасних туристів, які також були змушені повертатися додому. Так ось що мене здивувало і обурило одночасно. Жінка розповіла, що вона оформляла квитки в фірмі Санрайз, коли вона також як і я повернулася додому і подзвонила їм, співробітниця принесла свої вибачення і запитала на який час їм замовити БЕЗКОШТОВНЕ ТАКСІ ЗА РАХУНОК ФІРМИ, щоб компенсувати завдані незручності. У підсумку вони безкоштовно (за рахунок фірми) повторно до 15-40 приїхали в аеропорт.

3. А чому ж така неповага до туристів у співробітників TUI - не передзвонив, не вибачилися, про таксі за рахунок фірми не було навіть і натяку !!!

Далі проблеми з цією фірмою не закінчилися. Не буду перераховувати детально, напишу коротко:

- оформили в Болгарії 2 екскурсії - екскурсії нецікаві і примітивні, при цьому вкрай розчарувала організація - автобус на КОЖНУ екскурсію запізнювався на 20-25 хвилин (а нас забирали від готелю першими, туристів в автобусі ще не було, відповідно всі інші також чекали автобуса! ), т. е. співробітник (водій) дозволяв собі такі запізнення, мабуть знаючи, що ніхто його роботу не контролює. При цьому бачили автобус TUI для німецьких туристів - приходив раніше на 10 хвилин, не дай бог запізнитися!

3. є і нарікання до готелю - звичайно цей готель тягне лише на 3 зірки:

постійні проблеми з пляжними рушниками і банним

в їдальні (не повертається язик написати, що в ресторані) постійні черги на обід люди стояли в черзі по 10-15 хвилин за їжею. фрукти (наприклад кавуни) - виносили на обід в самому початку обіду до 12-30 всього 3 таці і все! природно народ хапав, як ніби перший раз побачили кавун,. к. потім вже кавунів не було. Звичайно це можливо і дрібниці, АЛЕ МЕЛОЧИ, які псували загальне враження про готель.

Не буду більше перераховувати мінуси, на жаль їх ще вистачало.

Головне хочу застерегти - не рекомендую звертатися в фірму TUI - такого байдужості і небажання вирішувати проблеми туристів я ще не бачила !!!! Ганьба вам TUI !!!