АЗС «WOG»
АЗС «WOG»

 

Количество отзывов:  250

АЗС «WOG»

Сеть Автозаправочных Комплексов

Сайт: https://wog.ua

Тел.: 0 800 300 525

О Компании: WOG - первая национальная сеть автозаправочных комплексов хорошего настроения. Мы не только заправляем ваши автомобили гарантированно качественным топливом, мы заботимся в первую очередь о вашем комфорте и удобстве.

#АЗС WOG отзывы, #WOG отзывы

Copyright © Komentish.comотзывы о компании АЗС «WOG»


Слава

Город: Конотоп

Оценка: 1 star

Вчора хотів купити каністру і, відповідно, бензин в неї ж. Каністру купити можна, а от бензин в неї ні. Каністра майже сімсот гривень. Навіщо мені порожня каністра за такі кошти?

27.мая.2024

Паша

Город: Хмельницкий

Оценка: 1 star

Не має можливості самостійно видалити стару паливну картку в додатку ВОГ, що видана зі старої роботи і встановити нову паливну картку з нової роботи. Звернувся за допомогою в службу підтримки, на що отримав відповідь в стилі "ми нічого не можемо звертайтесь до попередньої фірми" і поспішно закривши заявку, не дочекавшись якоїсь відповіді від мене. Повторний запит з витрачанням часу на повторення опису проблеми, зазначення що не маю змогу звертатися на попередню роботу і мені потрібно просто видалити картку, переадресували на особистого менеджера, контакту якого не надали, бо в них його немає, і знову відповідь "ми надали вам всю інформацію, щодо видалення вашої картки з мобільного застосунку" і знову закрили заявку,. щоб я не надоїдав їм своїми питаннями.

23.мая.2024

Борис

Город: Бровары

Оценка: 1 star

Заехала на заправку в городе Днепр. Топлива нет, кофемашина не работает, кассир неприятная. Только WC воспользовалась. К туалету вопросов нет)С талонами кидают, с предоплатами на прайд кидают. Пора переименовать с WOG на WC!!!Это вам больше подходит.

21.мая.2024

Вадим

Город: Буча

Оценка: 1 star

Ваші акції,це лохотрон,ти заправляйся ,а тут маленькими буквами і не понятно в якій графі написано бонуси діять 6 місяців.Це неповага до клієнтів ваших!!!

21.мая.2024

Вася

Город: Борисполь

Оценка: 1 star

Дніпро,СМТ Слобожанський вулиця Бабенка.Сфера обслуговування,особливо коли вона говорить в гучномовець повинна спілкуватися українською мовою,а не російською.Та й не хамити. В житті хай спілкується як хоче.

19.мая.2024

Ваня

Город: Винница

Оценка: 1 star

На АЗС в Київський області відмовили залити 20л в промислову (металеву) каністру 20 л. на підставі не відомого чого. Якщо не доливаєте - так і напішіть: "Ми не доливаємо, тому в каністри не заливаємо!" Кому війна, а кому... Тьфу на вас!

18.мая.2024

Богдан

Город: Киев

Оценка: 1 star

95 бензина у нас в городе опять нет. На всех других заправках есть. Сейчас бот от wog опять будет писать про трудности с поставками. Только другие поставщики логистику наладили, а вы нет. Сомнительно. Больше похоже на очередной развод от wog. Чтобы люди талонами не воспользовались?

13.мая.2024

Евгений

Город: Буча

Оценка: 1 star

Я на протязі семи років передивилася різні вакансії і відгуки .WOG ви сім років ламаєте характери , долі і формуєте у співробітників негативне ставлення до всього .І за сім років так і нічого не зробили .Одні відписки ,, Нам шкода ,, Ми розберемося ,, Так може пора вже мінятися пока не пізно .Бо якщо війна вас не змінила то тоді вже діло за малим .

02.мая.2024

Вячеслав

Город: Харьков

Оценка: 1 star

Дуже розчарований компанією WOG,заблокували талони А-95,термін дії яких мав закінчитись у вересні.Оператор гарячої лінії,на запитання,у чому справа,відповів,що змінилась вартість пального і необхідно звернутись до регіонального представництва для перерахунку .Невже компанія наскільки злиденна,що опускається до таких методів співпраці з клієнтами.Справа не в різниці літрів.Хто компенсує поїздку в 200км ,до офісу,потрачений час та нерви.Війна не привід не виконувати свої зобов'язаня.

29.апр.2024

Саша

Город: Ахтырка

Оценка: 1 star

Цікаво,скільки дзвонишь,пишешь,реакції нуль,чому цікаво не ціняться люди,які дійсно працюють,і хочуть працювати,але все в руках керівництва яке почуває себе богами!Немає до кого достукатися,не йдіть працювати на 13-27Вознесенськ,тому що працювати будите на менеджера,А не на себе і компанію!

29.апр.2024

Дима

Город: Одесса

Оценка: 1 star

30.06.2022 на въезде в г. ВЛАДИМИР Не заправили в пластиковую канистру привезнную из Польши, ссылаясь на не сертификацию товара, при этом имеют в продаже такую же канистру, ответ условие продажи "Покупка Канистры в их сети))) разница закупки канистры 400 грн., После обращения на горячую линию, по вопросу в чем разница канистр, если производитель тот же, и просьба предоставить нормативную баз, оператор сбросила звонок, и больше не связывали с моего номера.

24.апр.2024

Леха

Город: Винница

Оценка: 1 star

Постоянно заправлялся на Вог, всегда покупал газ в приложении.После начала войны на заправках Вог газа ниразу небыло, соответственно газ оплаченный ранее не мог использовать. И тут приходит такое сообщение Zhidno z umovamy publichnoi oferty PRIDE, z 01.08. gaz na hamantsi PRIDE bude pererakhovanyy zhidno z aktualnoyu tsinoyu. Dlya tebe e chas do 31.07. za yakyy mozhna otovaryty gaz bez pererakhunku. Nayavnist palnoho na zruchniy dlya tebe AZK ty mozhesh pereviryty cherez zastosunok PRIDE, rozdil Karta.На горячей линии говорят что сейчас газа к сожалению нигде нет.Когда будет у них тоже нет информации.Тоесть тупо кидают на деньги

23.апр.2024

Вадик

Город: Белая Церковь

Оценка: 1 star

Часто бываю на WOG, люблю перекусить хот догом и вкусным кофе.Но работники у вас,где вы их берёте, вечно пяные некоторые,касы две,а работает одна. Оказывается оператор курит!

22.апр.2024

Артем

Город: Винница

Оценка: 1 star

Часто бываю на заправке АЗС WOG ЧОП, всегда одно и тоже. В туалете грязь, вонь , сушилка для рук не работает. Оператор один работает, продаёт топливо, делает хот доги, продаёт талоны для кофемашины, отпускает товар с полок магазина, и конечно же успевает нагрубить недовольным покупателям, а чего им быть довольными если в кассу стоит в очереди до сорока человек, заправка расположена возле границы и там заправляют междугородние автобусы. При этом двое других сотрудниц вольготно передвигаются по залу. Можно поставить ещё один терминал, хотя бы на оплату кофе, чаю. Поменять уборщицу, график уборки висит на стене, но умывальники и унитазы не мыты не один день. Пора что то менять в лучшую сторону.

19.апр.2024

Толя

Город: Буча

Оценка: 1 star

м.Кам‘янець Подільський Придбали на заправці КруасниВ середині в упаковці вони покорились пліснявоюПідійшли на касуКасир вибачилась, але пішла запитати в менеджера, що робити в такій ситуаціїМенеджер сказав, що це так на заводі нічим не можуть допомогти Або нехай касир віддасть свої коштиЦе не відповідь менеджера, так не поводять себе керівники.Я розумію, що вини працівників тут немає ніякоїАле заправка реалізувала мені як клієнту зіпсований продуктНа такі випадки має бути система, що робити працівникам і як не втрачати клієнтівБо надалі не хочеться бути клієнтом WOG

19.апр.2024

Влад

Город: Луцк

Оценка: 1 star

Заправили в баллон, с объёмом 55 литров, 67 литров. И доказуют, что у них колонки проверенные и с ихней стороны все нормально. Посоветовали мне проверить мой баллон ( я так понимаю, что по их мнению он мог растянуться).

18.апр.2024

Саша

Город: Луцк

Оценка: 1 star

На АЗС в Київський області відмовили залити 20л в промислову (металеву) каністру 20 л. на підставі не відомого чого. Якщо не доливаєте - так і напішіть: "Ми не доливаємо, тому в каністри не заливаємо!" Кому війна, а кому... Тьфу на вас!

14.апр.2024

Вадим

Город: Днепр

Оценка: 1 star

Я займаюся волонтерством,нам одна добра людина дала талони 600л.Д.п ми якраз людей з Запоріжжя вивозили,і не встигли за 5днів їх використати.WOG заблокувала картки я сам їздив з документами щоб продовжили що це не для продажі як займаються їхні робітники(перепродують) То вони відповіли а яка вам різниця їх жеш вам всеодно подарували,оце дібілізм....слів немає.....

12.апр.2024

Вася

Город: Николаев

Оценка: 1 star

Вон кучурган .Администратор отвлекает кассиров из за чего весь процесс долгий . Хот-доги недогретые.

08.апр.2024

Вадик

Город: Хмельницкий

Оценка: 1 star

В г.Полтаве на ул.Серегина сегодня заправлялся газом ,в бак 35л.умудрились залить 47 л.Заправщик разводит руками и говорит я только пистолет подсоединяю.Обман наглым образом!

07.апр.2024Добавить отзыв о компании АЗС «WOG»


Оценка компании: