Супермаркеты Novus
Супермаркеты Novus

 

Количество отзывов:  2


отзывы о компании Супермаркеты Novus


Мария

Город: Киев

Оценка: 1 star

У жовтні 2021 року нам запропонували взяти участь у проекті NOVUS, суть якого в коротких відео-дегустаціях вина з моїми коментарями про них.
Я вирішила спробувати, адже дана мережа супермаркетів почала розвивати свій імпорт, що у будь-якому разі похвально, а також мережа планувала розвивати свій YouTube-канал, що теж було незвичайно та дуже цікаво.
Погодившись, я не знала, що «дуже цікаво» розпочнеться далі. Опущу подробиці про те, як ці зйомки проходили, про їхню організаційну складову, бюджет та інше. Комунікації велися з менеджером агентства, яка спочатку торгувалася зі мною за тисячу гривень, а потім дуже попросила робити постоплату зйомок. По душевній доброті я погодилася. Як і по душевній доброті, погодилася на нічні повідомлення з проханням поправити сценарій зйомки (який писала я), вичитувати алкогольний асортимент магазинів, складений лівою ногою, та й багато ще на що, про що спочатку не йшлося.
У грудні 2021 ми з Сергей Дидковский проводимо 4 вихідні на десятигодинних зйомках (адже знімати про запас дешевше, не потрібно кілька разів звати оператора), а в квітні 2022 дізнаємося, що 50% оплати за роботу нам ніхто платити не збирається.
Звичайно, можна все звалити на війну, навіть при магазинах мережі, що постійно працюють. Проте проблема навіть не у відсутності оплати, а у відсутності комунікації з представниками компанії. Спочатку менеджер агенції відверто хамить в особистому листуванні, потім звільняється, далі співробітниця, яка займає не останню посаду в мережі, розводить руками і розповідає про те, що це не в її компетенції. А людина, яка відповідає за проект, просто мовчить і не відповідає.
Я не хотіла писати цей пост, якби не три «АЛЕ».
1. У багатьох компаній зараз складне становище в Україні: проблеми з логістикою, впала купівельна спроможність, ціни зростають, але. Багато великих бізнесів продовжують допомагати військовим, збирають гуманітарну допомогу і донатять.
Коли почалася війна, я отримала запит на допомогу військовим продуктами і звернулася до NOVUS з проханням допомогти. Що зробили у NOVUS? — Правильно, відмовили.
2. Нещодавно я заходила в один із магазинів мережі, з метою поповнити карту та почула розмову співробітників (краще не придумаєш). Один одному каже: "Вони магазини нові відкривають, а нам зарплати ріжуть".
3. Відсутність комунікації. Ця ситуація чітко ілюструє, що компанія не збирається виконувати свої обов'язки навіть коли війна закінчиться. Манера спілкування співробітників, перекладання провини, відверте ігнорування — не може існувати в амбітному бізнесі, який швидко зростає.
За своїм підприємницьким досвідом можу сказати, що завжди можна домовитись. Але тут цього ніхто робити не збирається та не хоче. Тому що всім байдуже.
Насамкінець хочу сказати, що нещодавній кейс із мережею міських кафе, які продають випічку, виявився дуже корисним для багатьох підприємців і тих, хто збирався влаштовуватися на роботу в ці заклади. Перші, зрозуміли, що не можна ігнорувати співробітників, треба працювати за законом та берегти репутацію. Другі просто вирішили вибрати собі інше місце роботи і спати спокійно.
Сподіваюся, що і цей кейс принесе комусь користь. Інакше навіщо це все.
28.июл.2022

Ігор

Город: Борисполь

Оценка: 1 star

Сьогодні купив скумбрію, охолоджену - 194 грн за кг! Дорого?! Я теж так подумав, але все-таки вирішив купити, так як приїхав саме за нею і для копчення, вирішив все таки взяти охолоджену, а не заморожену! 4 рибини мені обійшлися в 386 грн!!! Яке ж було моє розчарування, коли я вдома почав потрошити скумбрію (витягувати кишки) ... Кістки прям відвалювалися від м'яса, риба не тримала форми і це у всіх чотирьох примірниках! Риба була далеко НЕ СВІЖА!!! У магазині продавець зважуючи, навіть не натякнула мені що риба вже втомлена і що не варто її брати. Хочу попередити довірливих покупців - НЕ КУПУЙТЕ охолоджену рибу в Новусі в Борисполі!

14.дек.2019Добавить отзыв о компании Супермаркеты Novus


Оценка компании: