Nikoloz Job
Nikoloz Job

Общая оценка: 

Количество комментариев:  51

Nikoloz Job

Специализация: Трудоустройство за границей

Год основания: 2009

Адрес: 

г. Харьков, пер. Молчановский 29, оф. 27 А

г. Киев, ул. Оранжерейная 3Е, оф.314

Сайт: https://nikoloz-job.ua

Телефоны: 

+38 095 532 25 64

+38 063 228 18 78

+38 098 90 100 97

+38 067 623 58 33

+38 095 276 80 07

+38 063 306 67 08

E-mail: office.nikolozjob@gmail.com, nikolozjob.kv@gmail.com

О Компании: Мы помогаем трудоустроиться, поэтому располагаем всеми документами, требуемыми для реализации данной задачи. Мы обеспечиваем всестороннюю поддержку на всем протяжении всей работы. Мы не единственные - Мы просто проверенные!

Nikoloz-Job отзывы | nikoloz-job.ua отзывыотзывы о компании Nikoloz Job


Николай

Город: Ужгород

Оценка: 1 star1 star1 star1 star1 star

Якщо ти хочеш заробити грошей і випробувати свої фізичні і моральні сили, то робота в Фінляндії по збору ягід саме для тебе. Будь готовий працювати 24/7 і втиснути в цей графік елементарні людські потреби. Будь готовий до будь чого, адже ця робота суцільна лотерея, неочікувані тобою події можуть з'явитись з будь яких сторін, чи то людський фактор, травми, хронічні хвороби, чи природній накшталт поганої погоди, труднощі в пошуку ягід, технічні проблеми твого авто, сварки в так званій "команді".. Куратор Ніколоз називатиме вас плем'я, але радше ви будете схожі на зграю вовків поділену на групи, де вовки будуть гризтись між собою і в групах в тому числі, бо зберуться абсолютно різні люди, за віком, статтю, моральними цінностями, поглядами, мовою. Об'єднувати їх буде лише одне, заробіток грошей, у всьому іншому вани ладні будуть перегризти однин одному горлянку за те, що хтось взяв не свій посуд, знайняв не ту полицю тощо, але завжди знайдуться хороші люди які будуть готові допомогти у вирішенні скрутної ситуації. З хорошого, ви будете працювати на свіжому повітрі серед неосяжних лісів, і неймовірних краєвидів, проходячи пару десятків кілометрів щоденно, і за цей час у вас буде час подумати про все, адже найкраще думається під час фізичної роботи. Які б вас труднощі не зустріли в Фінляндії, по приїзду до дому ви будете згадувати вашу робочу поїздку з ностальгію.
Хочу подякувати NIKOLOZ JOB за таку можливість. Ніколоз надійна людина, і допоможе вам чим зможе.

12.май.2021

Вадим

Город: Киев

Оценка: 1 star1 star1 star1 star1 star

Добрый день, вернулся с Чехии. Работал на складах. Очень понравилось, хорошее отношение к приезжим. Условия жилья были хорошие. Спасибо команде за проделанную работу. Для заработков в Чехии получил отличные деньги. Часы были поставлены по норме, зарплату выплатили полностью.

08.май.2021

Игорь

Город: Луцк

Оценка: 1 star1 star1 star1 star1 star

Благодарю компанию Nikoloz job за помощь в предоставлении работы! За месяц оформили на Чехию, поеду работать. Буду советовать вас всем друзьям и знакомым!

26.апр.2021

Костя

Город: Одесса

Оценка: 1 star1 star1 star1 star1 star

Спасибо фирме за терпение и помощь. К сожалению не все руководители всегда остаются на связи когда у тебя там проблемы с работодателем но не Николоз. Вины фирмы в этом нет но все же они помогли когда работодатель приостановил работу. Бывают и такие форс мажоры. В общем спасибо

15.апр.2021

Макс

Город: Пирятин

Оценка: 1 star1 star1 star1 star1 star

Рекомендую фирму, езжу не первый раз. Работа не из лехких и не для слабаков. Всю информацию есть в открытом доступе, перед тем как ехать рекомендую посмотреть видео Николоза.

26.мар.2021

Наталья

Город: Сумы

Оценка: 1 star1 star1 star1 star1 star

Проведені дні в Фінляндії з цією командою незабутні. Ці збори, ці походи в ліс і спілкування з хлопцями краще що могло бути. Не сказати наскільки у мене море вражень. Рада що поїхала. Якщо так би мовити то …Більше(Перекладено сервісом Google) Проведені дні в Фінляндії з цією командою незабутні. Ці збори, ці походи в ліс і спілкування з хлопцями краще що могло бути. Не сказати наскільки у мене море вражень. Рада що поїхала. Якщо так би мовити то вдавалося збирати як на 60 євро в день так і на 100.(Оригінальний відгук)Проведенные дни в Финляндии с этой командой незабываемые. Эти сборы, эти походы в лес и общение с ребятами лучшее что могло быть. Не сказать насколько у меня море впечетлений. Рада что поехала. Если так сказать то удавалось собирать как на 60 евро в день так и на 100.

09.мар.2021

Сергей

Город: Киев

Оценка: 1 star1 star1 star1 star1 star

Пасиб, команді Ніколоз Джоп. За надання роботу. Відпрацював як треба заробив як і обіцяли 1500 дол. Працював в Чехії на складах …Більше(Перекладено сервісом Google) Пасиб, команді Ніколоз Джоп. За надання роботу. Відпрацював як треба заробив як і обіцяли 1500 дол. Працював в Чехії на складах(Оригінальний відгук)Пасиб, команде Николоз джоп. За предоставленю работу. Отработал как надо заработал как и обещали 1500 дол. Работал в Чехии на складах

28.фев.2021

Алексей

Город: Луцк

Оценка: 1 star1 star1 star1 star1 star

Давно працюю з цією фірмою, тому вже показує знак гарантії ..... Їздив і в Чехію і до Фінляндії, чекаю тепер Ірландії))) …Більше(Перекладено сервісом Google) Давно працюю з цією фірмою, тому вже показує знак гарантії ..... Їздив і в Чехію і до Фінляндії, чекаю тепер Ірландії)))(Оригінальний відгук)Давно работаю с этой фирмой, поэтому уже показывает знак гарантии..... Ездил и в Чехию и в Финляндию , жду теперь Ирландии )))

03.фев.2021

Ольга

Город: Полтава

Оценка: 1 star1 star1 star1 star1 star

Фірма Nikoloz-job, це єдині люди, які перебувають зі своїм працівниками в Фінляндії. Тут ви отримаєте хороший сервіс і компетентних працівників. Фірма пишається тисячею задоволених клієнтів і великим досвідом. …Більше(Перекладено сервісом Google) Фірма Nikoloz-job, це єдині люди, які перебувають зі своїм працівниками в Фінляндії. Тут ви отримаєте хороший сервіс і компетентних працівників. Фірма пишається тисячею задоволених клієнтів і великим досвідом.(Оригінальний відгук)Фирма Nikoloz-job, это единственные люди, которые находятся со своим работниками в Финляндии. Здесь вы получите хороший сервис и компетентных работников. Фирма гордится тысячью довольных клиентов и большим опытом.

23.янв.2021

Алекс

Город: Чернигов

Оценка: 1 star1 star1 star1 star1 star

Ездил с Николасом в Финляндию. В общем все понравилось. Жилье организовали, все показали и научили. Привет Ник))
09.янв.2021

Вадим

Город: Сумы

Оценка: 1 star1 star1 star1 star1 star

Поїхали з дружиною працювати на теплицях в Португалію. Підготовка звісно була важкуватою, довго чекали поки підготують всі документи і все оформлять. Їхали ми групою людей, нас там зустріли, все пояснили, поселили. Умовами задоволені. Робота не просто звісно, заморюємося. Питання з мовою постало, ще коли були на Україні. Дружина знає добре, а так собі….але тести здали обоє і зараз в принципі все ОК. Знаючи ази, потім вже починаєш притиратися і звикати. Тому в принципі всім задоволенні, головне влаштовують уови проживання і зп.)

28.дек.2020

Мария

Город: Харьков

Оценка: 1 star1 star1 star1 star1 star

Дякую , вашій компінії. Допомогли знайти роботу в Польші, працюю в салоні красоти. Дуже задоволена!

20.дек.2020

Анатолий

Город: Черкассы

Оценка: 1 star1 star1 star1 star1 star

рекомендую эту компанию. они помогли мне найти работу в швеции. уехал работать на строителные обьекты, платят хорошо. с пересечением границы проблем не было и еще + что вакансия бесплатная

03.дек.2020

Юлия

Город: Ровно

Оценка: 1 star1 star1 star1 star1 star

Проблема у нас виникла з пошуком вакансій для сімейних пар, зверталися в декілька агентства, нам не змогли підібрати щось підходяще. Останнім шансом знайти роботу для нас було звернення у ваше агентство. Як виявилося все таки знайти роботу окремо простіше, але нам все таки пощастило і ми поїхали з чоловіком працювати в Чехію. Дякуємо, що помогли нам)))

29.ноя.2020

Максим

Город: Житомир

Оценка: 1 star1 star1 star1 star1 star

Решил сам пробовать найти работу в Польше, но к сожалению я не попал к честному работодателю. В следующий раз решил не рисковать и поехать через фирму. Знакомая мне посоветовала эту компанию по трудоустройству. Уже второй месяц работаю каменщиком. Могу порекомендовать их услуги всем!

15.ноя.2020

Сергей

Город: Ужгород

Оценка: 1 star1 star1 star1 star1 star

С женой ездили работать через эту компанию, работу подобрали хорошею и очень быстро, рекомендую.

02.ноя.2020

Богдан

Город: Львов

Оценка: 1 star1 star1 star1 star1 star

Шукав роботу в Чехії, вирішив спробувати через них, вакансію підібрали швиденько, працюю різноробочим. Все влаштовує, буду працювати…

22.окт.2020

Вадим

Город: Харьков

Оценка: 1 star1 star1 star1 star1 star

Хорошая компания, рекомендую!!!)

07.окт.2020

Артем

Город: Одесса

Оценка: 1 star1 star1 star1 star1 star

Хочу поблагодарить лично Nikoloza за возможность заработать .увидеть для себя прекрасную страну с прекрасными людьми и шикарную природу.человек отвечает за свои слова и действия!есть конечно свои нюансы.но они не значительные.таких людей мало!Рекомендую!Спасибо Nikoloz за человечность!

02.окт.2020

Юрий

Город: Киев

Оценка: 1 star1 star1 star1 star1 star

Зараз перебуваю в Фінляндії. Місто Савонлинна. Побачив ці відгуки - взагалі в подиві .. Зайдіть до мене на сторінку в Фейсбук - Юрій Суліма. І подивитися реальні фото з роботи, житла, відпочинку і тд Напишіть - відповім на всі ваші коментарі. Живу в Фінляндії у таборі, заробляю в середньому 100 € в день. Той, хто хоче заробити - заробить! Дякую команді Nikoloz- job!

11.сен.2020

Добавить отзыв о компании Nikoloz Job


Оценка компании:

  Все очень плохо

1 star

1 star 1 star

1 star 1 star 1 star

1 star 1 star 1 star 1 star

1 star 1 star 1 star 1 star 1 star