Monobank
Monobank

 

Количество отзывов:  100

Monobank

Сайт: https://www.monobank.com.ua

Тел.:

Звонок по Украине (бесплатно):

0 800 205 205

Звонок из других стран:

+38 044 237 20 60

E-mail: [email protected]

О Компании: Монобанк - это мобильный украинский банк без отделений, что удобно и выгодно. Отсутствие расходов на содержание отделений дает возможность предоставить клиентам только выгодные условия. Монобанк предлагает персональный банк в мобильным телефоне с большим количеством банковских услуг, а также оперативная поддержка в удобном формате.

#Monobank отзывы, #Монобанк отзывы

Copyright © Komentish.comотзывы о компании Monobank


Ваня

Город: Киев

Оценка: 1 star

Пришло оповіщення про зниження кредитного ліміту, при спробі зайти в додаток мені видало зараз вхід до додатку неможливий, зверніться до служби підтримки, при звернені отримав не зрозумілу відповідь — Ваша карта зараз працює на погашення заборгованості, вхід до додатку тимчасово обмежений. Після погашення необхідно буде звернутись до нас повторно.Нам дуже шкода, що трапилась така ситуація, але на даний час ми очікуємо повного погашення використаних коштів по кредитній лінії.P.S В мене діє на даний момент пільговий періо, д до кінця жовтня місяця була заборгованість 500 з чимось гривень точно не скажу бо не можу подивитися тепер, але вчора я зробив покупку на сайті розетка у іншого продавця на суму 1622 гривні і оплатив переказом на картку ФОП цього продавця в рахунок кредитних коштів сплативши комісію монобанку у розмірі 34 гривні, мені не зрозуміло чого таке відношення до своїх добросовісних клієнтів у банка, ніколи прострочок за весь час по кредиткі не мав та і ліміт кредитний основний був невеликий.У мене одне запитання, яка у мене може бути в мене заборгованість коли діє пільговий період на даний час, неадекватна поведінка монбанка чи збої в їх скиленговій системі та некомпетентність служби підтримки мене шокувала чесно кажучи, тепер сто разів подумаю чи мати справи надалі з такою неблагонадійною шарашкиною канторою

28.фев.2024

Вадик

Город: Черновцы

Оценка: 1 star

6.07.2022 з мого рахунку в Monobank без мого відома , було списано кошти . Завдяки своєчасному повідомленню банку , частину коштів було поверненно на мій рахунок . Але досих пір банк відмовляється спростувати чи надати інформація про списання послуг Glovo Prime Barcelona (707,01+743,68+749,73 грн. ) , які нібито з слів працівників Банку було мною підтверджено . Жодної інформації з стосовно номеру пристрою з якого було здійснено підтвердженя банк не надає. Не зрозумілим також є факт того що при переписці з службою підтримки банку мене було запевненно що списані суми в тому числі Glovo, яке неодноразова блокувалось банком ,будуть повернені до 01.08.2022 Але насьогоднішній день банк погоджується лише на Часткову відповідальність за втрату коштів на рахунку а щодо решта радять звертатись до правоохоронних органів.

25.фев.2024

Саня

Город: Борисполь

Оценка: 1 star

. Попередньо був клієнтом банку, але з особистих причин закрив рахунки майже у всіх відділеннях банків, на час перебування на нульових позиціях.2. Після отримання поранень та під час перебування у лікарні намагався відновити та зареєструвати віртуальну картку в монобанк.Зв’язався щ операторами банку, через чат.Я: «Доброго дня, чи можливо відкрити звичайну віртуальну картку в банку повторно?»monobank: «Так, ви можете відкрити карту повторно.»Я: «Як це зробити якщо я знаходжусь у лікарні і в мене немає з собою фізично паспорту, є з собою військовий квиток?»monobank: «Пройти реєстрацію вам можна за наступними документами: Військовий квиток + ІПН» Попрошу, щоб ви надали в чат фото наступних сторінок військового квитка: 1, 4−5 и 26, та фото вашої довідки ІПН"Я: надаю фото документівmonobank: Займаюсь вирішенням вашого питання, як тільки буде інформація — зможу надати вам відповідь. Протягом доби дані буде оновлено.(Через добу)Я: Доброго дня, у вас є інформація щодо заявки на отримання картки?monobank: Прошу уточнити, а що зараз у вас в застосунку моно?Я: В додатку пишуть щоб звернувся у точку видачі або купити у магазині. Мені потрібна лише віртуальна картка.monobank: Все правильно, реєстрація завершена. Але для ВАС НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА віртуальна карта, тому потрібно отримати її на точці видачі.Я: Я зрозумів, дякую, буду звертатись до іншого банку.monobank: На жаль, проте функція віртуальних карток доступна не для усіх клієнтів.Рекомендуємо вам поки що отримати карту в будь-якій точці видачі. Видача займе трохи більше 5 хвилин вашого часу.Якщо людина перебуває в лікарні та вона фізично не може звернутись до відділення видачі, то навіщо проходження реєстрацій, надання документів, фото, селфі, перевірки дія і т.п., якщо віртуальну картку все рівно не видають? Одразу повідомляйте, що віртуальну картку онлайн не можна отримати, якщо ви «звичайна» людина.Після опублікування на сайті відгуку , ймовірно працівники починають з фейкових акаунтів надавати відповіді в образливих формах, що і знову ж доводить їх некомпетентність.

02.фев.2024

Леха

Город: Сумы

Оценка: 1 star

Уже более 2х лет пользуемся с женой чудесным МоноБанком, и никогда не было никаких проблем, в случае каких нибудь не пониманий с моей стороны, служба поддержки в краткое время помогала решить проблему, вот читаю плохие отзывы и я просто понимаю, что если у вас что то случилось, то это ни как не по вине банка… Банк супер!

15.янв.2024

Олег

Город: Белая Церковь

Оценка: 1 star

Недобанк, пользовался этой дыркой как она была создана и тут никий торч вернул мне деньги и после того как я отказался с ним дальше сотрудничать и одалживать большую сумму , позвонил в банк и на ссал им в уши, якобы я его кинул и вернуть деньги хочет, эти же повелись на это и меня заблокировал и за того что я им не предоставил доказательства, которые были в телеграмм чате и удалении терпилой.Но зато когда мою подругу реально кивнули и им дали всю информацию , так они тупо отморозились и нечего не сделали.Так что рабочая схема, типо как можно что-то либо купить и потом потребовать деньги обратно, а там не далёкие все сделают.

01.янв.2024

Антон

Город: Черкассы

Оценка: 1 star

Пользуюсь банком ещё с тех времен, когда он был в бета тестировании. Было круто на то время иметь черную карточку, среди этих зеленых приватовских. Солидно.
В общем, спустя время, я более чем доволен монобанком. Кэшбек, без % оплата счета и комуналки, просто топ..

01.дек.2023

Егор

Город: Полтава

Оценка: 1 star

Пользуюсь банком более трех лет. Полностью доволен сервисом и структурой, выстроенной Гороховским. Радует открытость и отзывчивость персонала и служб поддержки, которые не раз решали мои маленькие проблемы и поднимали мне настроение. Что до кредитов и системы погашения задолженности, то здесь никаких подводных камней нет - все ясно и понятно. На мое, сугубо личное мнение, монобанк - один из лидеров в Украине.

28.ноя.2023

Влад

Город: Луцк

Оценка: 1 star

Единственный хороший банк в Украине, с достойным лицом и отличной сильной командой, а тут его полоскают. Явно конкуренты пишут гадости. Лично я пользуюсь давно и очень доволен обслуживанием.

27.окт.2023

Алекс

Город: Ужгород

Оценка: 1 star

Отличный удобный банк. Спасибо что вы есть без комисси При регистрации по ссылке получите 50грн на карту сразу https://monobank.ua/r/h5W6va

08.окт.2023

Игорь

Город: Одесса

Оценка: 1 star

Уже более 2х лет пользуемся с женой чудесным МоноБанком, и никогда не было никаких проблем, в случае каких нибудь не пониманий с моей стороны, служба поддержки в краткое время помогала решить проблему, вот читаю плохие отзывы и я просто понимаю, что если у вас что то случилось, то это ни как не по вине банка… Банк супер!

27.сен.2023

Сергей

Город: Умань

Оценка: 1 star

Монобанк - мега крутой банк! Я давно это знаю и пользуюсь его услугами.))))))

21.сен.2021

Владимир

Город: Винница

Оценка: 1 star

Пользовался банком уже больше года. Кредитный лимит всё время повышали. И вот в один прекрасный день повысили до 25000 гривен. А через пару дней вообще аннулировали без всяких причин. Техпотдержка не может объяснить причину. Не советую связываться с этим банком. Никогда не знаешь когда найдёшь, когда потеряешь.

18.мар.2020

Николай

Город: Киев

Оценка: 1 star

Наконец! Монобанк подключился к оплате Apple pay.
Это, пожалуй, то немногое, что держало меня в Привате.
Присоединяйтесь..)

20.дек.2019

Виталий

Город: Киев

Оценка: 1 star

Пользуюсь Монобанком уже 1,5 года и доволен. Конечно до Приват24 ему еще рости и рости, но все же респект, очень классный банк!)))

10.окт.2019

Виктория

Город: Киев

Оценка: 1 star

МоноБанк самый крутой банк, самый лучший и самый инновационный! За ним сразу идет Приват, это наверное два банка с которымы можно связываться и стоит иметь дело! Все остальные банки типа Ощад, Аваль и прочее .... я лучше промолчу!!!!!!!!!

25.сен.2019Добавить отзыв о компании Monobank


Оценка компании: