OTTO Work Force
OTTO Work Force

 

Количество отзывов:  450

OTTO Work Force

Работа в Европе

Адреса: Keizersveld 51, 5803 AP Venray

Сайты:

https://ottoworkforce.com

https://www.ottoworkforce.pl

https://www.ottoworkforce.eu

https://www.ottoworkforce.com.ua

Тел.: +31 478 529 999

E-mail: [email protected]

О Компании: С момента основания OTTO Work Force в 2000 году наша компания пережила огромный рост и превратилась в крупнейшее международное агентство по трудоустройству в Европе. Мы помогаем иностранным сотрудникам из одной страны найти временную работу в другой стране. Кроме того, наша компания также предлагает работу людям в их собственной стране в больших масштабах. Через нашу компанию работает более 27 000 сотрудников, в основном в Нидерландах, Германии и Польше. У нас есть сеть из более чем 50 офисов в Западной, Центральной и Центральной Европе. С весны 2018 года OTTO заключила стратегическое партнерство с зарегистрированной в Японии группой временного трудоустройства Outsourcing Inc.

#OTTO Work Force отзывы, #ottoworkforce.com отзывы, #ottoworkforce.com.ua отзывы

Copyright © Komentish.comотзывы о компании OTTO Work Force


Юля

Город: Ужгород

Оценка: 1 star

Нормальна компанія. Таких агенсв є багато але я ОТТО вибрала бо безкоштовні послуги а не намахалово як в інших. І в Польщі є колцентр і офіс в моєму місті то завжди можна поздвонити або прийти. Людське ставлення то найкраще.

05.фев.2024

Алена

Город: Варшава

Оценка: 1 star

Я перший раз працюю в Польші і дуже сильно повезло попасти саме на цю фабрику ліків. Аванс видали після першого тижня то змогла собі купити щось для кухні і загалом на побут. Дуже приємно що ще за житло доплачують і вона нормальне цілком. Працюю вночі то маю ще 20 процентів надбавки. Це складнувато я звикала місяць але тепер війшла в ритм і нормально. Ще й за такі гроші що можу відправляти в Україну дітям. Дякую ОТТО що знайшли мені таку добру роботу!

12.янв.2024

Наташа

Город: Катовице

Оценка: 1 star

Шо мені в ОТТО подобається найбільше то цілодобова підтримка! З будь яким питання подзвониш і вони шось порекомендують та вирішать. документи безплатні, можеш працювать і ні за шо не переживать. Дуже зручно і безпечно, 10 із 10 цій фірмі від мене.

22.дек.2023

Николай

Город: Полтава

Оценка: 1 star

С отто проблем не возникало за все время сотрудничества, с ними я уже 4 месяца, до этого работал на греме. Решил перейти потому что очень хотел попасть именно на тойоту работать. Читал много отзывав и не ошибся. Хорошее обслуживание, о вакансии рассказывают правду.

30.ноя.2023

Олеся

Город: Вроцлав

Оценка: 1 star

Я хотіла би подякувати колективу ОТТО за дуже людяне ставленя за те шо допомогли з пошуком роботи і помогли влаштуватися на роботу де я нормально справляюся фізично. Фінансово мене влаштовує зарплата і умови проживання теж не є погані. Просто потрібно налаштуватися на самодисципліну шоб пропрацьовувати ті зміни які положено але і до того теж швидко звикаєш і нема ніяких проблем.

11.окт.2023

Аня

Город: Варшава

Оценка: 1 star

Я искренне удивляюсь что еще существуют агенства которые берут деньги за офомление и вакансии. Уже куча бесплатных посредников как отто на рынке но все равно попадаются такие обьявления. Не платите никому за трудоустройство, это ваше полное право получать такие услуги безсплатно потому что за них платит работодатель. А те агенства которые и с вас деньги требуют и с рабоотдатеся просто обнаглели.

03.сен.2023

Карина

Город: Чернигов

Оценка: 1 star

Було цікаво працювати на складі, але не хотілося біганини і спєшки як то обично буває на складах. Порадили мені інграм, ну я працевлаштувалася. Робота сказка. Робиш з поверненим товаром, оглядаєш і переупаковуєш. Всьо. Все понятно без біганини, зміни денні, керівництво дуже добре ставиться. Раджу сюди пробуватися

29.авг.2023

Юля

Город: Тернополь

Оценка: 1 star

Работы здесь плюс минус одинаковые ну тоесть заработок не сильно отличается но предлагают много вариантов на выбор и можно подобрать то что нравится именно тебе. Я выбрала склад с одеждой, работа мне подходит по всем параметрам. Как рассказывали про вакансию так оно здесь и есть на смом деле, за честность спасибо.

03.июл.2023

Натали

Город: Гданьск

Оценка: 1 star

Хорошее обслуживание, бесплатные услуги, предлагают несколько вакансий на выбор. Не пытаются тебе продаться то, что им нужно, слушают твои потребности

23.июн.2023

Сергей

Город: Краков

Оценка: 1 star

Виїхав бо маю справді троє дітей. До вінйи навіть не думав шо треба буде на заробітки їхати а тепер тільки і радію шо є під боком Польща з нормальною роботою, ставленням і людьми які нас підтримують. ОТТО дякую що допомагають перевезти сім'ї, приймають навіть жінок з дітьми.

12.мая.2023

Ден

Город: Катовице

Оценка: 1 star

Працював, декілька раз з різними офісами, загалом хороша робота, платять вчасно, житлом забезпечують. Можна мати справу.
Варшавський офіс тягне з виробленням воєводських запрошень, це єдиний мінус.
Є правда деякі клієнти які думають що їх нянчити мають координатори, вони більше всього воні створюють в мережі і вводять людей в оману, відлякують. Можна їхати, Отто краща за більшість рекрутенгових фірм, особливо українських.
Поляки, вони марку тримають.

25.апр.2023

Настя

Город: Черкассы

Оценка: 1 star

Все супер організовано, великий плюс що є в отто власний транспорт яким довозять до самого житла в Польщі

08.мар.2023

Оксана

Город: Варшава

Оценка: 1 star

Привіт усім. Хочу поділитися враженнями від співпраці з компанією ОТТО. Перш за все вакансії і документи дозвільні на роботу безкоштовні в цій компанії. Все пояснюють і всі нюанси обговорюють. Допомагає консультант на кожному кроці. Зп вчасноі без затримок на карту. Податки платяться і можна робити карту побиту. Житло на 3+ але близенько тому це компенсує бо знаю що є випадки коли треба доьиратися далеко. Раджу звертатися в цю компанію

05.фев.2023

Натали

Город: Одесса

Оценка: 1 star

Не думала що колись доведеться їхати жити і працювати закордон. Але війна все в нашому житті змінила. Зараз працюю на виробництві резинових трубок. Зарплата впинципі відповідає зусиллям і команда тут хороша, ставлення людське. Не скажу, шо працювала би тут все життя. Додому дуже тягне

17.янв.2023

Руслан

Город: Донецк

Оценка: 1 star

Привет, прочитал ниже отзыв от Галины и походу знаю даже от какой. Парням тоже можно ездить на Ейвон работать. Там есть склады, палетяками возить и слкладывать картоны с косметикой. Есть для парней огромный плюс, что девчонок много там))))

27.дек.2022

Никита

Город: Луганск

Оценка: 1 star

Не понравилось что поселили с парнем в разные комнаты, рассчитывали жить вместе. В остальном нормально, часом много, работаем даже в одну смену хоть видимся.

24.дек.2022

Миша

Город: Одесса

Оценка: 1 star

По карантину сейчас ситуация такова что везут на границу и проходить ее надо пешком. Потом на ой стороне уже встречает бус и везет на место работы. Потом 10 дней изоляцци. Продукты привозят, каждые 2 дня контактируют офисники отто с нами. На 5-й день получаем уже все документы и дальше уже стандартно подписывают договор, проходишь инструктажи и приступаешь к работе.

21.дек.2022

Костя

Город: Днепропетровск

Оценка: 1 star

Большое агенство, которое имеет отделения по всей Европе. Не кидают поскольку им репутация важнее, поэтому точно могу сказать что если уж есть нужда ехать на заработки то только через провереных посредников и обязательно бесплатных

11.дек.2022

Гена

Город: Херсон

Оценка: 1 star

Кто уже ездил по тестах, так ли это на самом деле? Слышал что работодатели все таки ради безопасности просят хотя бы дней 5 находиться на карантине или это слухи просто? Кто что знает? Хочу ехать с отто потому что не первый раз с ними но хотелось бы знать полную информацию.

09.дек.2022

Геннадий

Город: Полтава

Оценка: 1 star

З плюсів точно безкоштовні послуги це ше дочі в україні рідкість знайти посередника який не хоче взяти гроші за повітря. Швидка реакція і електронне запрошення однозначно в плюс. Вибір вакансій для спеців і неспеців. Довіз до місця роботи прямо під будинок і швидке проходження кордону з водіями отто.

28.ноя.2022Добавить отзыв о компании OTTO Work Force


Оценка компании: